top of page
Ulice Švermova

VITALklinik
Polička, ulice Riegrova

Vstupte do světa bez bolestí pomocí VITAL Kliniky na Riegerově ulici v Poličce. Jsme hrdí na to, že můžeme poskytnout špičkovou fyzioterapii a komplexní péči, která je navržena tak, aby vám pomohla dosáhnout pohody a bez problémové pohyblivosti.

Naše klinika, umístěná v Poličce na Riegerově ulici, se zaměřuje převážně na fyzioterapii, což z ní činí klíčové místo pro všechny, kteří hledají profesionální péči o své zdraví. S týmem zkušených fyzioterapeutů jsme zde pro vás, abychom vám poskytli individuální péči a přizpůsobili terapeutické postupy vašim konkrétním potřebám.

Ve VITAL Klinice na Riegerově ulici nabízíme široké spektrum fyzioterapeutických služeb. Od individuální kinezioterapii přes magnetoterapii až po terapii laserem, jsme vybaveni moderními metodami, abychom zajistili efektivní a přizpůsobenou péči.

V naší moderní a přátelské klinice vytváříme prostředí, ve kterém se cítíte jako doma. Přátelský personál a profesionální přístup jsou klíčové prvky naší péče. Snažíme se vytvořit prostředí, které podporuje vaše uzdravení a motivuje vás k dosažení optimálního zdraví.

VITAL Klinika na Riegerově ulici v Poličce je vaším partnerem na cestě ke zdraví a pohodě. Nechte nás být součástí vašeho uzdravování a přijďte objevit, co pro vás můžeme udělat. Vaše pohodlí a zdraví jsou naší prioritou.

Rehabilitace Ústí nad Orlicí

E-mail

Základní informace

Provozní doba

fyzioterapie

Pondělí:

Úterý:

Středa:
Čtvrtek:
Pátek:

7:00 - 16:00
7:00 - 16
:00
7:00 - 16
:00
7:00 - 16
:00
6:30 - 13:00

Doprava

Hromadnou dopravou na nádraží Polička a odtud pěšky do centra směr náměstí.

Galerie VITAL Kliniky

Vyzkoušejte dynamické sezení na VITALforergo židlích

Jedinečná konstrukce kancelářské zdravotní židle FORERGO zajišťuje aktivní, tzv. dynamické sezení. 
Patentovaný mechanizmus upevnění sedáku na píst zajišťuje jeho naklápění ve všech směrech., přičemž udržuje páteř ve správné, vzpřímené poloze, pozitivně stimuluje svaly a okamžitě účinkuje na organismus.

Forergo židle | Rehabilitace VITAL

Naše pobočky

bottom of page