top of page
Rehabilitace Ústí nad Orlicí

VITAL komplex

VITAL komplex je destinace, která nabízí komplexní rehabilitaci v srdci Ústí nad Orlicí. Jsme odborníci na rehabilitaci a péči o vaše tělo, nabízíme ambulantní rehabilitační péči, individuální a skupinovou léčebnou tělesnou výchovu, elektroléčbu včetně laseru, kryoterapie a virtuální reality. Ale také skupinová cvičení v teplém bazénu s vířivkou poskytující perfektní prostředí pro zlepšení pohybového aparátu.

V rámci našeho komplexu se můžete ponořit do Vitálního světa, kde vás čeká wellness prostory s bazénem, saunami a vířivkou. Zde se spojuje relaxace s vodoléčbou pro efektivní regeneraci.

VITAL bar, naše italská kavárna, která může přinést výjimečný zážitek do vašeho pobytu. Prohlubte svou relaxaci sklenkou prosecca nebo si dopřejte chutný chlebíček či koláček. Kavárna rovněž nabízí točenou zmrzlinu a kvalitní pizzu, kterou si můžete vyzvednout u výdejního okénka v přízemí pod kavárnou.

VITAL komplex je vaším partnerem v cestě ke zdraví a pohodlí. Navštivte nás v Ústí nad Orlicí a zažijte špičkovou rehabilitaci spojenou s úžasným prostředím a výjimečným servisem.

Rehabilitace Ústí nad Orlicí

E-mail

Základní informace
 

Provozní doba

pracoviště

Pondělí:

Úterý:

Středa:
Čtvrtek:
Pátek:

7:00 - 15:30
7:00 - 15:30
7:00 - 17:00
7:00 - 15:30
7:00 - 15:30

Lékaři rehabilitační a fyzikální medicíny 

MUDr. Gabriela Šilarová 

Pondělí  7:30 - 14:00

Lékaři neurologie

MUDr. Tereza Müllerová 
Úterý  8:00 - 15:00
Čtvrte
k  8:00 - 12:00
 

MUDr. Jana Krall

Pátek 8:00 - 14:30

Doprava

Parkoviště je součástí komplexu. 

Pomocí hromadné dopravy se dopravte na autobusové nádraží v Ústí nad Orlicí.

Galerie VITAL komplexu

Vitální Svět | Rehabilitace VITAL

Vitální Svět - součást VITAL komplexu

Vitální svět v rámci VITAL Komplexu v Ústí nad Orlicí vás zve do světa pohody a relaxace. Objevte unikátní sauny, včetně finské, Orlického brlohu a dalších na vaší cestě za regenerací.

Vital_Usti-n-O_027.jpg

Nabídnete si kávu?

Navštivte VITAL Bar a užijte si italskou atmosféru uvnitř VITAL Komplexu. Ochutnejte kávu, prosecco, čerstvé chlebíčky či pizzu.

Přijeďte na týdenní Intenzivní Rehabilitaci

Vyzkoušejte dynamické sezení na VITAL forergo židlích

Jedinečná konstrukce kancelářské zdravotní židle FORERGO zajišťuje aktivní, tzv. dynamické sezení. 
Patentovaný mechanizmus upevnění sedáku na píst zajišťuje jeho naklápění ve všech směrech., přičemž udržuje páteř ve správné, vzpřímené poloze, pozitivně stimuluje svaly a okamžitě účinkuje na organismus.

Forergo židle | Rehabilitace VITAL

Naše pobočky

bottom of page