top of page

VITALbar

Vstupte do jedinečného prostoru Vital Baru, kavárny ve středu Ústí nad Orlicí, kde se spojuje nejen jedinečná atmosféra, ale také bohatá nabídka kvalitních káv, skvělých svačin a lahodných dezertů. S výhledem na okolní krajinu a příjemným interiérem, Vital Bar je místem ideálním pro relaxaci, posezení s přáteli nebo pracovní setkání.

Naše kavárna, součástí VITAL Komplexu, není pouze pro návštěvníky komplexu, ale otevírá své dveře všem milovníkům dobré kávy a příjemné atmosféry. V prvním patře můžete užívat klidný okamžik s výbornou kávou, osvěžujícím proseccem a chutnými chlebíčky či koláčky jako malou svačinu.

Vital Bar nezapomněl ani na ty, kteří preferují rychlý snack. Nabízíme točenou zmrzlinu a chutnou pizzu, kterou si můžete snadno zakoupit u výdejního okénka v přízemí. S ohledem na úroveň kvality a dostupnost cen jsme připraveni poskytnout vám velmi přívětivý zážitek.

Vital_Usti-n-O_027.jpg

Základní informace

Otevírací doba

Pondělí:

Úterý:

Středa:
Čtvrtek:
Pátek:

8:00 - 14:30

8:00 - 14:30

8:00 - 14:30

8:00 - 14:30

8:00 - 14:30

Vitální Svět | Rehabilitace VITAL

Vitalsvět - součást VITAL Komplexu

Vitální svět v rámci VITAL Komplexu v Ústí nad Orlicí vás zve do světa pohody a relaxace. Objevte unikátní sauny, včetně finské, Orlického brlohu a dalších na vaší cestě za regenerací.

Dojeďte na týdenní Intenzivní Rehabilitaci

Vyzkoušejte dynamické sezení na Forergo židlích

Jedinečná konstrukce kancelářské zdravotní židle FORERGO zajišťuje aktivní, tzv. dynamické sezení. 
Patentovaný mechanizmus upevnění sedáku na píst zajišťuje jeho naklápění ve všech směrech, přičemž udržuje páteř ve správné, vzpřímené poloze, pozitivně stimuluje svaly a okamžitě účinkuje na organismus.

Forergo židle | Rehabilitace VITAL

Naše pobočky

bottom of page